مواد اوليه
طراحی و تولید جکهای هیدرولیکی و نیوماتیکی امروزه یک از تخصصی ترین فنون صنعتی است که با در نظر گرفتن مشکلات بسیار زیاد آن در طراحی و تولید موجب پیشتاز بودن شرکتهای فعال در این زمینه در عرصه صنعت می باشد که برخی از مسائل متداول در این صنعت عبارتند از:

* میزان کارکرد متعارف جکها در محدوه های زمانی و مکانهای کاربرد آنها
* حساسیت قطعات مورد مصرف در مقابل عوامل مخرب کاری و محیطی
* نوع مواد مصرفی در سیلندرها ، پیستون ها و شافت ها در جکهایی با کاربردهای مختلف
* نوع آببندهای مصرفی و خصوصیات آنها به همراه موضوعات مختلف از دیگر ارکان مهم و موثر در طراحی ، ساخت و کارکرد هر نوع جک می باشد .

از این رو شرکت لجور هیدرولیک با تکیه بر توان علمی ، فنی و مهندسی خود و همچنین داشتن تجربه ای دیرینه در این زمینه و با استفاده از علوم و استانداردهای رایج و متعارف در دنیا که توسط تولیدکنندگان برتر جهانی این صنعت تعیین شده اند و استفاده از برترین قطعات تولیدی با بالاترین استاندارد های دنیا که توسط پیشگامان جهانی این صنعت عرضه می شوند تولیدات خود را به بازار عرضه می کند.
لذا به منظور آشنایی هر چه بهتر مشتریان عزیز نسبت به ارائه بخشی از اطلاعات تخصصی مربوط قطعات کاربردی در تولیدات خود اطلاعات ذیل را ارائه مینماید.

۱- سیلندر های هیدرولیک
- سیلندر های مورد استفاده در تولیدات شرکت بر اساس استاندارد 2391 DIN آلمان بوده و دارای گواهينامه( CERTIFICAT )ارائه شده از سوی شرکت سازنده می باشند .

نوع جنس ST 52-3 Material
استاندارد تلرانس ابعادی H 8 Dimensional tolerance
صافی سطح داخل سیلندر (سطح پرداخت) 0.2 MICRON Surface Roughness


۲- شافت (میل پیستون ) جکهای هیدرولیک
- میلگردهای مورد استفاده در تولیدات شرکت بر اساس استاندارد 17200 DIN آلمان بوده و دارای گواهينامه ( CERTIFICAT )ارائه شده از سوی شرکت سازنده می باشند .

نوع جنس CK 45 Material
استاندارد تلرانس ابعادی شافت ها F 7 Dimensional tolerance
صافی سطح شافت (سطح پرداخت) 0.2 MICRON Surface Roughness
میزان سختی (در صورت وجود) Min 55 HRC Hardness
ضخامت کروم روی سطح 20-40 MICRON Min chrome thickness


۳- آب بندها
کلیه آب بندها و منفذ بندها ی مورد استفاده در محصولات این شرکت بر اساس سایزهای استاندارد و متعارف از مرغوب ترین مواد با برندهای معتبر اروپايي می باشد .
همچنین علاوه بر ارائه مدارک مربوط به موارد مذکور شرکت لجور هیدرولیک بنا به تقاضای مشتری نسبت به تهیه و ارائه تست آنالیز کلیه مواد و قطعات مورد مصرف در تولیدات خود به مشتری به منظور ایجاد اطمینان خاطر در زمینه کیفیت مطلوب اقدام می نماید.