تاريخچه

شرکت لجور هيدروليك (سهامي خاص) به عنوان اولين و بزرگترين توليد کننده ي انواع سيلندرهاي هيدروليک ، پنوماتيک و پاورپک هاي الكتروهيدروليكي درايران ، در سال ۱۳۷۴ در شهرستان اراک تأسيس گرديده و در تاريخ ۱۲/۱۰/۱۳۷۹ با شماره ي۳۷۰۲ در اداره ي ثبت شرکت هاي اراک به ثبت رسيده است .
محصولات توليدي اين شركت به دليل پيچيدگي خاص در تکنولوژی و حساسیت ایمنی فوق العاده آنها ، يكي از مهم ترين و با ارزش ترين مجموعه هاي قطعات و محصولات توليدي درصنعت به شمار مي روند.

اين شرکت در مساحتي معادل ۲۱۰۰۰ متر مربع در کيلومتر ۵ جاده ي اراک – تهران در شهرک صنعتي حاجي آباد مستقر است و با دارا بودن ۴۵۰۰ متر کارگاه هاي مجهز توليد ، ۱۵۰۰ متر ساختمان هاي اداري و انبار و تعداد ۷۰ نفر پرسنل در بخش هاي مختلف ، آماده ي ارائه ي خدمات به کليه ي صنايع فولادسازي ، ماشين سازي ، ماشين آلات راهسازي ، ماشين آلات حمل زباله ، صنايع نفت ، گاز ، پتروشيمي ،و ساير مشتريان مي باشد .

مأموريت شركت لجور هيدروليک بر اساس سفارش و نيازمشتريان و با بهره مندي از مدرن ترين ابزارهاي مهندسي در طراحي و توليد ، اهميت به ارتقاء و کيفيت محصولات ، استفاده از برترين و مرغوب ترين قطعات و مواد اوليه در توليد کالاها و رعايت کامل نکات ايمني و استاندارد مي باشد .